İstanbul  - Ataşehir   Şube

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Sk. Dumankaya Flex No: 13 Kat: 10 Daire: 57 Ataşehir/İSTANBUL
Sabit Tel : 0 216 469 66 62
Mobil Tel : 0 507 023 94 49
E-Posta : atasehir@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Kartal   Şube

Adres : Yalı Mah.Topselvi Cad.Mai Residence No:100 B Blok K:10 D:83 (E-5 Üzeri Yan Yol) (Gedik Üniversitesi Karşısı) Kartal /İSTANBUL
Sabit Tel : 0 216 504 82 83
Mobil Tel : 0 553 144 08 43
E-Posta : kartal@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Kadıköy   Şube

Adres : Eğitim Mah. Poyraz Sok. Sadıkoğlu İş Merkezi 2 No:34 Daire:17 ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşı ) Kadıköy /İSTANBUL
Sabit Tel : 0216 345 50 60
Mobil Tel : 0544 398 49 92
E-Posta : kadikoy@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Bahçelievler   Şube

Adres : Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. Kuyumcukent Kompleksi 2. Plaza (Kapalı Otopark Çıkışı) Kat:5 Daire:10 Çobançeşme Bahçelievler/İSTANBUL
Sabit Tel : 0 212 603 31 81
Mobil Tel : 0 553 143 85 57
E-Posta : bahcelievler@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Mecidiyeköy   Şube

Adres : Büyükdere Cad. Kervangeçmez Sk. No:2 Kuzuoğlu İşhanı Kat:4 Daire:33-34 Mecidiyeköy İSTANBUL
Sabit Tel : 0 212 216 31 11
Mobil Tel : 0 507 023 94 54
E-Posta : mecidiyekoy@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Beylikdüzü   Şube

Adres : Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 E1 Blok A Kapısı Kat :3 No:36 Ekinoks Residence Beylikdüzü / İSTANBUL
Sabit Tel : 0 212 873 74 55
Mobil Tel : 0 537 033 69 27
E-Posta : beylikduzu@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Fatih   Şube

Adres : Hobyar Mah. Hamidiye Cad. No:10 Doğubank İş Hanı Kat :4 D:408 Sirkeci Fatih/ İSTANBUL
Sabit Tel : 0212 514 39 81
Mobil Tel : 0 530 097 40 25
E-Posta : fatihsube@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Perpa   Şube

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat.13 No:2281(İstanbul Ticaret Odası Karşısı) Şişli/İstanbul
Sabit Tel : 0 212 220 25 45
Mobil Tel : 0 506 114 23 18
E-Posta : perpa@e-imzatr.com.tr

İstanbul  - Merter   Şube

Adres : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok. Merter Meridyen İş Merkezi No:1 G-28 Merter / Zeytinburnu/ İstanbul
Sabit Tel : 0 212 481 66 88
Mobil Tel : 0 549 272 76 78
E-Posta : merter@e-imzatr.com.tr

Ankara  - Çayyolu   Şube

Adres : Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2778 Sk. No:3 Çayyolu-Ankara
Sabit Tel : 0 312 240 74 97
Mobil Tel : 0 506 114 23 09
E-Posta : bilgi@e-imzatr.com.tr

Ankara  - Kızılay   Şube

Adres : Strazburg Cad. No:14 Daire: 8 Sıhhiye/ANKARA
Sabit Tel : 0 312 431 94 31
Mobil Tel : 0 507 023 94 47
E-Posta : kizilay@e-imzatr.com.tr

Ankara  - Beytepe   Şube

Adres : Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Safir Blokları E Blok ikinci Kat No:201/B Beytepe / ANKARA
Sabit Tel : 0 312 227 05 50
Mobil Tel : 0 542 233 00 70
E-Posta : ankara@e-imzatr.com.tr

Ankara  - Ostim   Şube

Adres : Alınteri Bulvarı Ostim İşhanları A Blok 25/24 Kat:3 Ostim/ANKARA
Sabit Tel : 0 312 385 03 00
Mobil Tel : 0 549 804 34 80
E-Posta : ostim@e-imzatr.com.tr

Adana  -    Şube

Adres : Turhan Cemal Beriker Bulvarı Fazilet Ertem İşhanı Kat:3 No:17 Seyhan/ADANA
Sabit Tel : 0 322 363 23 00
Mobil Tel : 0 507 023 94 50
E-Posta : adana@e-imzatr.com.tr

Antalya  -    Şube

Adres : Kızılsaray mah. Kazım Özalp cd. M.Kestane apt. No:101/103 (Osmanlı Kahvecisi Üzeri) Muratpaşa/ANTALYA
Sabit Tel : 0 242 247 73 87
Mobil Tel : 0 507 023 94 46
E-Posta : antalya@e-imzatr.com.tr

Amasya  -    Şube

Adres : Dere Mah.Mustafa Kemalpaşa Cad. Belediye İş Merkezi 42/108 (Türk Hava Yolları Acentesi Üstü) Merkez/AMASYA
Sabit Tel : 0 505 121 21 48
Mobil Tel : 0 505 121 21 48
E-Posta : amasya@e-imzatr.com.tr

Batman  - SMMMO   Şube

Adres : Kültür Mahallesi 2608 Sokak No:8 BATMAN
Sabit Tel : 0 488 212 69 59
Mobil Tel : 0 536 718 14 05
E-Posta : batmansmmmo@e-imzatr.com.tr

Bayburt  -    Şube

Adres : Şeyhhayran Mh. Dedekorkut Cd. 46/3 (Bayburt Ticaret Odası) Merkez/BAYBURT
Sabit Tel : 0 506 710 12 74
Mobil Tel : 0 506 710 12 74
E-Posta : bayburt@e-imzatr.com.tr

Bingöl  -    Şube

Adres : İnönü Mh. Genç Cd. Büyük Psj. Kat:2 No.122 BİNGÖL
Sabit Tel : 0 426 214 14 60
Mobil Tel : 0 545 510 12 12
E-Posta : bingol@e-imzatr.com.tr

Bitlis  -    Şube

Adres : Saray Mah. Cumhuriyet Cad. No: 83 Kat: 4 İç Kapı No: 11 Süphan İş Merkezi Tatvan/BİTLİS
Sabit Tel : 0 506 114 23 06
Mobil Tel : 0 506 114 23 06
E-Posta : bitlis@e-imzatr.com.tr

Bursa  - Osmangazi   Şube

Adres : Aktar Hüssam Mah. Fevzi çakmak Cad. No:43/310 BEYTA İş Hanı Fomara / Osmangazi / BURSA
Sabit Tel : 0 224 223 03 53
Mobil Tel : 0 506 114 23 15
E-Posta : osmangazi@e-imzatr.com.tr

Bursa  - Nilüfer   Şube

Adres : Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2. Sokak No: 2 Nilüfer / Bursa (Bursa Ticaret Sanayi Odası İçi e-imzaTR Masası)
Sabit Tel : 0 506 114 23 19
Mobil Tel : 0 506 114 23 19
E-Posta : nilufer@e-imzatr.com.tr

Çorum  -    Şube

Adres : Yeniyol Mah. Sel Sk. 23/2 Merkez/ÇORUM
Sabit Tel : 0 364 224 21 94
Mobil Tel : 0 505 833 59 44
E-Posta : corum@e-imzatr.com.tr

Denizli  -    Şube

Adres : Saraylar Mah. Enverpaşa Cad. No: 11 / A Kat:1 Daire :4 Merkezefendi /DENİZLİ
Sabit Tel : 0 258 225 58 80
Mobil Tel : 0 543 489 68 87
E-Posta : denizli@e-imzatr.com.tr

Diyarbakır  -    Şube

Adres : Yenişehir Mah. Lise 2. Sok. Adalet Apt. No: 1 - Yenişehir / DİYARBAKIR
Sabit Tel : 0 553 133 50 96
Mobil Tel : 0 553 133 50 96
E-Posta : yenisehir@e-imzatr.com.tr

Erzurum  -    Şube

Adres : Adnan Menderes Cad. Gürcü Kapı İş Merkezi Kat:3 No: 37 Yakutiye ERZURUM
Sabit Tel : 0 532 527 03 00
Mobil Tel : 0 532 527 03 00
E-Posta : erzurum@e-imzatr.com.tr

Eskişehir  -    Şube

Adres : İstiklal Mah. 2 Eylül Cad. Ticaret Sarayı Gökdemir İşhanı No:28 Kat:2 Daire:88 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Sabit Tel : 0 222 222 00 46
Mobil Tel : 0 505 121 21 30
E-Posta : eskisehir@e-imzatr.com.tr

Gaziantep Temsilci  -    Şube

Adres : İncilipınar mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı Buhara İşmerkezi (toyota bayii yanı) Giriş kat no:5 Şehitkamil/GAZİANTEP
Sabit Tel : +90 342 215 43 43
Mobil Tel : +90 533 641 17 27
E-Posta : gaziantep@e-imzatr.com.tr

Giresun  -    Şube

Adres : Sultan Selim Mahallesi Taşbaşı Sokak No:4 (Giresun Ticaret Odası Kat:2 e-imzaTR Masası) Merkez / GİRESUN
Sabit Tel : 0 553 143 85 58
Mobil Tel : 0 553 143 85 58
E-Posta : giresun@e-imzatr.com.tr

Hatay  -    Şube

Adres : Kışlasaray Mahallesi Hürriyet Caddesi Avatgil İşhanı Kat : 3 No : 24/205 Antakya / HATAY
Sabit Tel : 0 326 213 03 83
Mobil Tel : 0 553 143 85 60
E-Posta : hatay@e-imzatr.com.tr

İzmir  - Karşıyaka   Şube

Adres : Tuna Mah. 1717 Sk.(Kemalpaşa Cad.) No:74 Giritligil Pasajı Kat:5 No:501 Karşıyaka / İZMİR
Sabit Tel : 0 232 368 68 15
Mobil Tel : 0 507 023 94 53
E-Posta : karsiyaka@e-imzatr.com.tr

İzmir  - Konak   Şube

Adres : Atilla Mah. 493 Sk. No:13 Daire No:1 Konak / İZMİR
Sabit Tel : 0 232 255 90 25
Mobil Tel : 0 555 318 46 61
E-Posta : konak@e-imzatr.com.tr

Kırıkkale  -    Şube

Adres : Yeni Doğan Mah. Millet Bulvarı No:129 Kat:2 (Kırıkkale Ticaret Odası e-imzaTR MAsası) Merkez /KIRIKKALE
Sabit Tel : 0 549 344 08 43
Mobil Tel : 0 549 344 08 43
E-Posta : kirikkale@e-imzatr.com.tr

Kocaeli  - İzmit   Şube

Adres : Kemalpaşa Mh. İstiklal Cd. Cebir İş Hanı No: 20 Kat: 4 Daire: 50 İzmit/ KOCAELİ
Sabit Tel : 0507 616 61 51
Mobil Tel : 0507 616 61 51
E-Posta : kocaeli.temsilci@e-imzatr.com.tr

Kocaeli  - Gebze   Şube

Adres : Arapçeşme Mahallesi Gençlik Cad. No:66 Daire :6 Gebze / KOCAELİ
Sabit Tel : 0 262 611 06 11
Mobil Tel : 0 507 179 84 67
E-Posta : gebze@e-imzatr.com.tr

Konya  -    Şube

Adres : Vatan Cad.No:9 (Maliye Karşısı) KONYA
Sabit Tel : 0 332 353 23 73
Mobil Tel : 0 506 114 23 17
E-Posta : konya@e-imzatr.com.tr

Mardin  -    Şube

Adres : Nur Mahallesi Sağlık Meslek Lisesi Karşısı Yeni Devlet Hastanesi Yanı 5. Sokak H.Ömer Sağer İş Merkezi No:13 Artuklu/MARDİN
Sabit Tel : 0 541 506 97 80
Mobil Tel : 0 541 506 97 80
E-Posta : mardin@e-imzatr.com.tr

Manisa  -    Şube

Adres : Tevfikiye Mah. 3802 Sokak No:16/2 ( Malta Cad. ORKÖY ara sokağı) Yunusemre / MANİSA
Sabit Tel : 0 236 236 10 26
Mobil Tel : 0 551 182 54 52
E-Posta : manisa@e-imzatr.com.tr

Muş  -    Şube

Adres : Kültür Mahallesi 183. Sok. SS.Paris Konut Yapı Sit. A Blok Apt. No:8B101 Merkez/MUŞ
Sabit Tel : 0 538 582 84 04
Mobil Tel : 0 436 212 29 21
E-Posta : mus@e-imzatr.com.tr

Mersin  -    Şube

Adres : Mahmudiye mah. Kuvai Milliye cad. A.Hamdi Ongun işh. no:83 kat:3 no:25 Akdeniz/MERSİN
Sabit Tel : 0 324 233 28 27
Mobil Tel : 0 505 121 21 28
E-Posta : mersin@e-imzatr.com.tr

Nevşehir  -    Şube

Adres : Camicedit Mh. Belediye Cd. Yalçın Başer İşhanı No:4 Kat: 2/3 NEVŞEHİR
Sabit Tel : 0 384 214 08 78
Mobil Tel : 0 536 621 66 67
E-Posta : nevsehir@e-imzatr.com.tr

Osmaniye  -    Şube

Adres : Adnan Menderes Mah. Adnan Menderes Cad. Adalet İş Merkezi Kat:5 No : 502 Merkez / OSMANİYE
Sabit Tel : 0 328 826 10 33
Mobil Tel : 0 505 121 21 29
E-Posta : osmaniye@e-imzatr.com.tr

Rize  -    Şube

Adres : Yeniköy Mahallesi Atatürk Caddesi No: 303 (Rize SMMMO) Merkez / RİZE
Sabit Tel : 0 464 217 10 09
Mobil Tel : 0 464 217 10 09
E-Posta : rize@e-imzatr.com.tr

Samsun  -    Şube

Adres : 19 Mayıs Bulvarı Kale Mahallesi Cumhuriyet İş Hanı Kat: 7 No:64 İlkadım / SAMSUN
Sabit Tel : 0 362 431 55 58
Mobil Tel : 0 554 854 66 20
E-Posta : samsun@e-imzatr.com.tr

Şırnak  - Cizre   Şube

Adres : Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Cizre/ŞIRNAK
Sabit Tel : 0 542 388 87 73
Mobil Tel : 0 542 388 87 73
E-Posta : cizre@e-imzatr.com.tr

Şanlıurfa  -    Şube

Adres : Paşabağ Mah. Adalet Cad. No:9 Kat:1 Şanlıurfa Ticaret Odası Sanayi Birimi e-imzaTR Masası Merkez/ŞANLIURFA
Sabit Tel : 0 549 413 50 96
Mobil Tel : 0 549 413 50 96
E-Posta : sanliurfa@e-imzatr.com.tr

Trabzon  -    Şube

Adres : Çarşı Mah. Kahramanmaraş Cad. Türk İş Merkezi No:59 Kat:4/404 Merkez - TRABZON
Sabit Tel : 0 462 321 01 32
Mobil Tel : 0 507 023 94 45
E-Posta : trabzon@e-imzatr.com.tr

Van  -    Şube

Adres : Şerefiye Mah. Urartu 1. sok. Elit İş Merkezi No: 2/B Kat: zemin İpekyolu/ VAN
Sabit Tel : 0 506 114 23 07
Mobil Tel : 0 506 114 23 07
E-Posta : van@e-imzatr.com.tr

İletişim

Ofis Adresi: Zafer Cad. No:49 KIRIKKALE

Genel Merkez: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2778 Sk. No:3 Çayyolu/ANKARA

Telefon: 0312 240 74 97

Müşteri Hizmetleri

Teknik Destek Hizmeti:

Hafta içi 09:00 - 18:00, Cumartesi günü 09:00 - 17:00

Mesai Gün ve Saatleri :

Hafta içi 09:00 - 18:00, Cumartesi günü 09:00 - 17:00

©Copyright 2015 e-imzaTR. Tüm Hakları Saklıdır.